Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Dobry adwokat na Śląsku - kartuzyadwokat.plPrawo rozwodowe i rodzinne

Rozwód to doświadczenie zmieniające życie, a każda decyzja, którą podejmiesz, może wpłynąć na twoją przyszłość. Bez pomocy może być trudno przejść przez proces decyzyjny i papierkową robotę. Posiadanie doświadczonego prawnika rozwodowego po twojej stronie może mieć znaczenie.

Planowanie majątkowe i prawa seniorów

Tworzenie testamentu i ogólnie planowanie spadkowe może początkowo wydawać się przytłaczające. Doświadczony adwokat może pomóc w poruszaniu się w trudnych decyzjach dotyczących każdego rodzaju planu spadkowego. Chociaż ludzie nie chcą o tym myśleć, dobrze jest być przygotowanym na każdą możliwość.

Prawo gospodarcze i handlowe

Prowadzisz własną firmę? Ochrona zasobów jest istotną częścią bycia właścicielem firmy, niezależnie od tego, czy prowadzi się małą działalność, czy dużą korporację. Posiadanie po swojej stronie prawnika zajmującego się prawem gospodarczym pomoże ci pozostać na bieżąco z przepisami i procedurami dotyczącymi umów, dzierżaw i nie tylko.

Nieruchomości

Transakcje dotyczące nieruchomości mogą być przytłaczające i mylące. Niezależnie od tego, czy chodzi o spór o granicę nieruchomości, umowę najmu, czy inną sprawę dotyczącą nieruchomości, doświadczony adwokat może pomóc w poruszaniu się po tym procesie.